Cursusnummer:
6306

Kennismaken met Tekenen - Vervolg

Kennismaken met Tekenen - Vervolg
Kennismaken met Tekenen - Vervolg

Leren tekenen begint bij goed leren kijken. Tekenen naar waarneming en naar foto’s is een goede manier om dat te trainen. Het natekenen wordt in de lessen afgewisseld met uitleg van de basistechnieken van het tekenen. Bij de eerste cursus hebben we al verschillende technieken leren kennen en genres, zoals het (dieren)portret, stilleven en modeltekenen, bestudeerd. We gaan nu aan de slag om hier uitgewerkte tekeningen mee te maken.  

Met Kennismaken met tekenen 2 maken we een blauwe periode door evenals Picasso, analyseren we texturen, leer je iets uit te vergroten, een landschap te maken met atmosferisch perspectief à la Bruegel en brengen we een hommage aan je favoriete verhaal en kunstenaar. 

Plezier in tekenen staat voorop. Heb je nog geen of weinig ervaring met tekenen, maar heb je zin om aan de slag te gaan met deze vorm van beeldende kunst? Geef je dan nu op! Ook als je de eerste cursus niet gevolgd hebt, kun je deelnemen.

 

Door cursisten mee te nemen: 
  • Tekenblok of tekenvellen (ca. A4 en A3) 
  • Potloden 4B, 2B-en HB 
  • Gum 
  • Puntenslijper 
  • Liniaal 
  • Zwarte fineliner 
  • Kleurpotloden 
  • Vet- of pastelkrijt 
  • Lijm 
  • Schaar
  • 6 sessies van 2,5 uur Toon details
    • 1: woensdag 4 feb 2026 - 19:00 – Diligence – Lokaal 7
    • 2: woensdag 11 feb 2026 - 19:00 – Diligence – Lokaal 7
    • Vakantie: woensdag 18 feb 2026
    • 3: woensdag 25 feb 2026 - 19:00 – Diligence – Lokaal 7
    • 4: woensdag 4 mrt 2026 - 19:00 – Diligence – Lokaal 7
    • 5: woensdag 11 mrt 2026 - 19:00 – Diligence – Lokaal 7
    • 6: woensdag 18 mrt 2026 - 19:00 – Diligence – Lokaal 7
  • Schrijf je tijdig in. Op basis van het aantal inschrijvingen, bepalen we of de cursus kan starten.
  • € 147,50
  • Gerben Steenvoorde
  • Diligence Toon adres-info
    • Cursusbegeleider: Susanne Bruijns

      Voor alle vragen over deze cursus en voor het doorgeven van afwezigheid neemt u contact op met onze begeleider Susanne Bruijns via de e-mail susanne@vu-teylingen.nl

Startdatum
Docent